FATIH YILDIZ Banner
FATIH YILDIZ

FATIH YILDIZ

  İSTANBUL, TR

FATIH YILDIZ Banner
FATIH YILDIZ

FATIH YILDIZ

İSTANBUL, TR

Highlights

Küçük yaşlarda tiyatroya olan merakı onun ilkokulda bir radyoyla tanışmasıyla devam etti. Yıllarca radyo programcılığı yaptı. Babasını güldürmek için kardeşiyle çektiği videoları düzenleme amaçlı kurguya merak saldı. Kendini After Effects ve Edius’ la geliştirdi. 2012 yılında Niğde Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Teknolojileri programını bitirdi. Sonra Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Bahçeşehir Koleji'nde senaryo yazımından, kurgu montaj edius after effects' e kadar film yapım sürecinin tüm dinamiklerinin anlatıldığı sinema atölyesi öğretmenliğine devam ediyor. Halen kendi home ofisinde Trt, Show Tv, Star Tv, Stv, Kanal D, Atv gibi ulusal tv kanallarına reklam hazırlıyor bununla da kalmayıp reklam ve karekter seslendirmesi yapmakta. Bir çok seslendirme ajansıyla çalışıyor. Reklam dışında Tgrt, Tv5 ve Trt Belgesel'de yayınlanan "Hidayet Yolu" adlı belgeselde Dominik adlı Alman bir gence sesiyle hayat verdi. Şu sıralar Trt Haber' de yayınlanan Kaos Hattı ve Yoldan Çık gibi işlerin kurgu yönetmenliğini yapıyor.

Languages

Turkish

Accents

Turkish

Ages

Teen

Special Skills

Audiobooks, Business, Cartoons, Documentaries, Educational, Internet, Movie Trailers, Podcasting, Radio, Telephone, Television, Videogames

Experience

TRT BELGESEL
TRT HABER
Kanal D
Atv
Star
Samanyolu Tv

Credentials

Education

Nigde Üniversity Radio Television Technology
Kocaeli Üniversity Radio Cinema Television

Studio

 • Microphone

  Rode NT1-A

 • Computer & Software

  Mac Pro

 • Special Equipment

  Rode pop filter

 • Delivery Methods

  Skype, mail

 • Turnaround Time

  24 hours

Payment Terms

Hire FATIH as a voice actor. Payment is made through Voices.com SurePay, an escrow service that guarantees your work is done to your satisfaction. Send payment securely by Visa, Mastercard or PayPal through Voices.com then download your files from the website.

Watch a video to see how to make a payment

Next Steps

To contact FATIH YILDIZ about your project, request a quote today. We'll walk you through the process step-by-step. It's fast and easy.

Watch a video and learn how to request a quote

Magazin Sekiz Tv8/Turkey 25 Listens

FATIH YILDIZ

Fatih Yıldız Turkish Voice Over Demos 35 Listens

FATIH YILDIZ

Facebook Tanıtım 13 Listens

FATIH YILDIZ

Blackberry z10 34 Listens

FATIH YILDIZ

 • Hire FATIH YILDIZ as a voice actor. Working with FATIH YILDIZ is fast and easy. We'll walk you through the process step-by-step.
  Request a quote for your project today.